Nová učitelka obrany proti černé magii

Pozice PR manažera Mezipater už pár let trpí syndromem bradavického učitele obrany proti černé magii. Zatímco ředitel festivalu Aleš, programová ředitelka Lucia a festival manager Pavel vedou peleton už několik let, PR manažer se mění takřka rok co rok. Předloňskou vedoucí PR Aničku například loni vystřídal usměvavý Juraj. Když jsme ale zjistili, že ho pod turbanem na hlavě ovládá Václav Klaus, museli jsme ho vyměnit. Za Larisu Blichovou. Je stejně usměvavá a stejně jako Juraj má kluka.

Larisa je občas velká podvodnice.

Larisa je občas velká podvodnice.

A stejně jako Juraj bydlí na pražském Petrském náměstí! Pokud tedy chcete být příštím PR manažerem Mezipater, přestěhujte se na Petrské náměstí. Jednou se tam totiž prošel Marek Prchal a od té doby odtud PR čarodějové prší. O Larisu ale přijít nechceme, tak tam třeba jen přenocujte nebo zaparkujte auto. „Stejně jako ke všem skvělým věcem v mém životě, tak jsem se i k Mezipatrům dostala náhodou. Nikdy jsem na Mezipatrech nebyla, mám ale spoustu kamarádů, kteří chodí. A popisují mi, jak jsou nadšení hlavně festivalovým sociálním životem,“ říká ostřílená bývalá píáristka Designbloku i současná píáristka mnoha českých kapel.

larisa2

Jedna ze dvou fotek Larisy, kde se nevyskytují žádné kočky.

Larisa ale dodává, že je dost introvert, večírkem ale čas od času nepohrdne. „Záliby mám všechny. Na kolo, do přírody, křížovky, televize, do lesa na houby, na borůvky, automaty, hnízdění, chataření a starost o přítele,“ vypočítává a dodává, že si užívá společnost svých grumpy koček. „Ale šílená cat lady nejsem. Fakt nejsem. Opravdu. Ne, nejsem!“

marie

Někdo tomu říká upřený pohled, Marie tomu říká „cvičím gaydar“.

Larisa ale není jediným nováčkem ve festivalovém týmu. Propagační řady rozšířila i novinářka a módná štýlistka Marie Barvínková, stálá návštěvnice Mezipater, Prague Pride, Fakulty architektury ČVUT, showroomu H&M, Topshopu, koncertů Sámera Issy či sjezdů Strany zelených. Prostě všech míst, kde se vyskytují gayové. Marie ostatně mluvila loni na letní akci Mezipater Identita ve městě o fenoménu fag hags. A o její facebookový friend list s pracovním názvem „Seznamy homosexuálů“ velmi stojí lidé ze serveru White Media i Adam B. Bartoš. Aby se seznámili.

Marie leze do baráku, protože se tam prý schovávají nějací gayové.

Marie leze do baráku, protože se tam prý schovávají nějací gayové.

Editorem katalogu se potom stal Daniel Machill, 23letý požitkář a milovník fúze kultura – party. „Vždycky mě proto přitahovala i Mezipatra, na kterých se potkávám i s mimopražskými kamarády. A baví mě to i z druhý strany. Esenciální byla situace na premiéře znělky, kde jsem se mírně upravil několika gintonicy a po několika hodinách řešil tiráže do katalogu. A bylo to v pohodě. Festival dělají profesionálové s lidským faktorem,“ říká. Děkujeme, Dane, že o autorech blogu mluvíš tak hezky!

Dana, který nečte Paula Coelha, má rád módu bez stigmatu Moeta a bílých Vánoc a rád pořádá domácí večírky, doplňuje ještě nová vedoucí kina Světozor Adéla Likavcová. Tu jste viděli na mnoha domácích večírcích i mezipaterních akcích v botech na obřích platformách. So much queer! S festival shopem pak nově pomůže Iva Vyčichlová.

Daniel těsně předtím, než si k němu přisedl Paulo Coelho...

Daniel těsně předtím, než si k němu přisedl Paulo Coelho…

Zítra začínáme, program najdete ZDE, tak prostě přijďte. Stejně jako Marie za gayi.

Jan Škoda

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s