„Spala jsem se šéfem produkce Mezipater. Dvakrát!“

V mezipaterním blogu jsme vám představili šéfa Aleše, programovou ředitelku Luciu, bývalou PR manažerku Annu i šéfa produkce Pavla, nejsou to ale jen CEO Chief First Contact Manageři a External communications strategistové, kdo dělají Mezipatra. Obrovská masa práce leží třeba na bedrech produkčních pracovníků, pilných včeliček, které zajištují, abyste v kinech nezažili psí odpoledne s filmem puštěným vzhůru nohama, ale Psí odpoledne. Na diskuzích rozhánějí potenciální trapné ticho. A na party se starají, abyste si nemuseli se džbánkem odbíhat pro pivo do hospody naproti. Pro tyhle včeličky je královnou vedoucí produkce Pavel Bicek. Záměrně píšu včeličky, protože za Pavlem se totiž výhradně šikují ženy a dívky (s čestnou výjimkou dvou dívek, které už dívkami nejsou). Tento fakt samozřejmě čeří fantazii festivalového blogu, protože ženské kolektivy jsou takové uklizenější a osvěžovačem vzduchu vonící gladiátorské arény. A jaký je rozdíl mezi gladiátorem a příslušnicí ženského kolektivu? Víc rtěnky.

Abychom to zbytečně neprodlužovali, tady je znázorněný život v ženském produkčním týmu Mezipater pomocí několika gifů. Aspoň myslíme:

Když přijde do produkčního týmu nějaká nová členka…

novaclenka

Když jedna členka produkčního týmu vítá druhou členku produkčního týmu…

vitaniKdyž začíná schůze produkčního týmu…

zacinaschuze

Když má nějaká jiná členka produkčního týmu rozmazanou rtěnku…

rtenkaKdyž členka produkčního týmu přichází na zahajovací ceremoniál…

ceremonialKdyž se členka produkčního týmu dozví, že má na Mezipatra přijít heterák…

dozvi1Když se členka produkčního týmu dozví, že má na Mezipatra přijít nezadaný heterák…

dozvi2Když se na Mezipatrech objeví nezadaný sexy heterák…

heterakKdyž o nezadaného sexy heteráka projeví zájem jiná členka produkčního týmu…

vlasyKdyž se dozví, že nezadanej sexy heterák je ve skutečnosti teplej…

vztekKdyž si členka produkčního týmu uvědomí, že všichni kluci, co pracují na Mezipatrech, jsou teplí…

placJak si členky produkčního týmu myslí, že vypadají, když paří na zakončovací party…

spiceJak skutečně vypadají…

real

Ale jak skutečně vypadají? Festivalový blog vyzpovídal čtyři členky produkčního týmu. Samozřejmě odděleně, v jiných časových pásmech a bez vědomí kohokoliv dalšího. Kdo by chtěl zažít scénku z gifu „Když o nezadaného sexy heteráka projeví zájem jiná členka produkčního týmu…“ v reálu? Nikdo. Nakonec ale byly všechny obavy liché, produkční včeličky na sebe žihadla nevytahují a žádná velká řevnivost mezi nimi nepanuje. Festivalová šéfka kina Světozor Michaela Mladá to potvrzuje. „Rivalita? Mezi náma? Co je to za blbost. Světozor vládne, o tom nemusíme diskutovat a rvát si vlasy,“ říká suverénně Míša, která se kromě práce na Mezipatrech snaží nikam nepadat a neublížit si. Hlavně, když pije víno. „Škoda, že ve Světozoru jen v plastových kelímcích.“ Aspoň se, Míšo, neožereš. Teda nepořežeš. K Mezipatrům se usměvavé děvče dostalo přes postel, jak se nestydí přiznat. „Na festivalu jsem začala pracovat poté, co jsem začala bydlet se šéfem. Tak jo, spala jsem s ním v jedný posteli. Jednou. Tak fajn, dvakrát!“ Míše děkujeme za upřímnost, za titulek i za sdělení, že její oblíbená kniha je 50 odstínů šedi, což dává celou předchozí informaci do nového, tlumeného, červeného světla.

Takhle se na nás Míša zatvářila poté, co dočetla 50 odstínů šedi...

Takhle se na nás Míša zatvářila poté, co dočetla 50 odstínů šedi…

Anička chce být královnou internetu. Pomůžete jí a dáte jí desítku na líbku, prosím?

Anička chce být královnou internetu. Pomůžete jí a dáte jí desítku na líbku, prosím?

Přes ulici tomu šéfuje Anna Cingrošová, dívka, která chce být královnou internetu. Zatím je královnou Lucerny, kde se vlastně objevila náhodou. „Prosím tebe, na Mezipatra jsem se dostala díky nejlepšímu produkčnímu a nejlepšímu kamarádovi Pavlovi Bickovi, který o festivalu už dávno, dávno mluvil a pak najednou volal dva roky zpátky, že jsou Mezipatra, a že teda musím nejpozději v osm přijít do Lucerny, abych dělala vedoucí kina,“ popisuje s nadšením ve tváři, nepouští mě ke slovu a se zářícím úsměvem pokračuje. „Nejlepší na tom je, že v momentě, kdy Mezipatra začnou, člověk kouká, jak teda ten festival opravdu JE, a opravdu FUNGUJE, a na filmy choděj LIDI a na party chodí spousta lidí a všichni jsou nadšený. To si pak ve volný chvilce jen třeba sednu do kavárny a koukám a mám prostě radost,“ dodává a já jí podávám kapesníček, aby setřela slzu dojetí. „Jasně, občas do sebe rejpáme s Míšou, že teda máme každá to svý kino, který je lepší než to druhý, ale pak si dáme víno and everything’s alright,“ uzavírá monolog, kolem nás zurčí potůček, zpívají ptáci a já si říkám, že ten svět je vlastně docela fajn místo. A že Anička by měla dělat festivalové PR.

sara

Sára se směje s neznámým mužem. Ale čtěte dál…

peta

Když se na vás Peťa takhle zatváří na akreditacích, chcete se nechat úplně celý zakreditovat…

Čtveřici vyzpovídaných produkčních doplňuje ještě Sára Němečková, která se stará o merchandising festivalu. „Už se těším, až začne festival a všechny ty věci se přesunou ode mě z pokoje do kin, a já se tu budu moct konečně opět pohnout. K týhle práci jsem se dostala tradičně na párty, kam jsem se šla víceméně náhodou podívat. Druhý den ráno jsem kromě kocoviny měla jako bonus i místo na Mezipatrech,“ prozrazuje sympatická dívka, která se ve volném čase věnuje záslužné činnosti zvané mullethunting. To Petra Lubojacki ve volném čase brečí, rve si vlasy a čeká na další ročník Mezipater. „Ještě pár let a neudělám si ani culík,“ sděluje sexy dívka, která má ráda festivalový protokol a další dívky. „Když bydlíte v Londýně pár let a vrátíte se, přijde vám tady krapet nuda. Mně přišla. Ale Mezipatra ji statečně rozehnala,“ vypráví. Na Mezipatrech však Petra ještě nesbalila žádnou holku. A žádná holka nesbalila ji. „Asi mě nechtěj, jsem tvrdý oříšek,“ říká. Festivalový blog zde cítí potřebu přidat citaci Sáry, která původně zaznít neměla. Jste připraveni? „Zatím mě tu žádný holky nebalí, ale je jen otázka času, kdy je začnu balit já, někteří z mých kolegů totiž velice usilovně pracují na změně mé sexuální orientace.“ Peťo, seš taky připravena?

lesbians

Jan Škoda

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s