Termix? Dobrý pro kluky, co mají rádi zpocenou tlačenku! Mezipatra si vyšla na tour po gay klubech.

Pamatujete si ještě na naší loňskou guerillovou akci Řekni to Klausovi? Zhoubný homosexualismus tehdy tryskal z několika desítek lidí, kteří prostřednictvím fotky s krátkým vzkazem nesouhlasili s tím, že by měli být devianty. Album sbíralo tu nejpodstatnější věc ve vesmíru, totiž lajky, tak rychle, jako kdyby obsahovalo společnou fotku Jardy Jágra, štěňátka zlatého retrívra a Matěje Hollana pořízenou Agátou Prachařovou a opatřenou popiskem od Jindry Šídla. Skutečně obsahovalo ale třeba vyznání vedoucího produkce Mezipater a mezipaterní produkční, jejichž tradicí je dle fotografie chodit v pátek večer do gay baru. Bližší specifikaci už ale kombo Pavel Bicek – Ania Cingrošová neuvedlo. Proto jsme se tento pátek večer společně vydali na tour po pražských duhových podnicích, abychom tradici dali konkrétní tvář a určili, kde jsou nejhezčí kluci, kam nepouští holky, kde hrajou ve smyčce Helenku a kde mají na toaletách uchošťoury a vyživovací krémy se zinkem a šalvějí. Z úderné produkční jednotky se stala úderná recenzní jednotka. Tady jsou dojmy. A jsou ještě teplé.

Asi 200 lajků. Tu tradici nedrží jen oni dva, očividně.

Asi 200 lajků. Tu tradici nedrží jen oni dva, očividně.

Naši odysseu jsme započali na Smíchově v klubu Drake. Bohužel nám ale nedošlo, že kdo nemá penis, ten dovnitř nemůže. To nám sdělil naolejovaný vysolárkovaný Achilles, který se tvářil, že by dovnitř nepustil ani kompletní sestavu Spice Girls, za kterou by orodoval naolejovaný Achilles Brad Pitt. Ania se jako Posh Spice jenom tváří a neuspěl ani totálně neprůstřelný argument „ona si stáhne vlasy“. Proto jsme odešli a nechali osazenstvo klubu, které tvořili tři geronti čekající buď na smilování, nebo na Aleše Cibulku, vlastnímu osudu.

Drží ji i Karel...

Drží ji i Karel…

Profesionální imitátoři Zdeňka Trošky, jejichž hruď vypadala jak Boubínský prales před orkánem Kyrill, okupovali i Fan Fan Club mezi Karlákem a Palačákem.  Sehráli před námi i scénku jak z Babovřesek, kdy se na mě jeden z pánů usmál, málem mu vypadla zubní náhrada, přičemž ještě stihl procedit, že mu na víkend odjela manželka. Fan Fan se na webovkách pyšní tím, že nabízí příjemné a útulné posezení. Štamgasty ale ještě pár dekád nebudeme. Nejnižší hodnocení je 1, nejvyšší 5.

Fan Fan Club a naše hodnocení:

Jan Škoda: Kdyby mi v 80. letech bylo 80 let, měl bych manželku, 80 vnoučat a byl teplej, tak chodím jedině sem. 3/5

Pavel Bicek: Za mě příjemný chillout, něco jako v pavilonu ptáků. 3/5

Ania Cingrošová: Postarší a nevzhlední heteráci choděj na pivo do Vola, postarší a nevzhlední teplouši chodí sem. Vyumělkované prostředí. 3/5

Posilněni drinkem pro kuráž jsme se následně vydali do Mordoru. Pardon, do podniku Jampadampa na Novém Městě, kde se podle našich zdrojů sdružují tzv. lesby. V klubu defilovaly ženy tak drsné, že by vedle nich vypadala jako éterická lesní žínka i Helena Fibingerová. Chodícím estrogenem jsme byli my s Pavlem.

Jampadampa a naše hodnocení:

Jan Škoda: Nepřátelské území s temnou energií, kde každá vypadá jak oplácaný Eminem s melírem. Nejsem cílovka. Prostřední průměrné. 1/5

Pavel Bicek: Příjemně mě překvapil playlist. Britney, bitch. 1/5

Ania Cingrošová: Na parketu tančí hiphopově obrovské ženy. Je mi sympatické, jak to rozjíždějí. Všechny jsou v páru, kromě šedé myši u vchodu! 4/5

Neexistuje nic romantičtějšího než vzkaz na záchodech v Jampadampě. Nic.

Neexistuje nic romantičtějšího než vzkaz na záchodech v Jampadampě. Nic.

Na Buznohradech jsme si následně chtěli spravit chuť (kromě Anii), v klubu FenoMan v Blanické ulici se nám ale spíš přitížilo. Sedět ve FenoManu je jako sedět na diskošce Vlachovo Březí, kde furt něco bliká a kde se nevětralo hezkých pár let. S hodnocením nám pomohla další produkční Mezipater Sára.

FenoMan a naše hodnocení:

Jan Škoda: Mohla by tu proběhnout iboys.cz párty spojená s certifikací profilů. 1/5

Pavel Bicek: FenoMan mě obtěžuje. Unylé. 1/5

Ania Cingrošová: VŠUDE je posraný blikající světlo. Bojím se, že mě gayové (ženy tu nejsou) sežerou. 2/5

Sára Němečková: Připadám si jako na autodromu. Včetně toho, že si mi motá hlava.

Nedaleko FenoManu na Jiřáku najdete i Piano Bar. Podzemní prostor tu není žádným místem pro temné poklesky, nýbrž pro decentní aranžmá plné žehliček, veteše z bléšáků a dalších propriet z babiččiny půdy. Bydlenky s tvořilkami tu proto čeká nejen decka vína, ale i decka inspirace.

Piano Bar a naše hodnocení:

Jan Škoda: Nenatáčel se tady pořad Domácí štěstí? Iva Hüttnerová by musela schovat jen těch pár aktíků. 2/5

Pavel Bicek: Rurál v srdci Buznohrad. Jen mi chybí pianista z Lucerny. 3/5

Ania Cingrošová: Příjemnost, útulnost, pohodička, klídeček. Veget, hehe. 4/5

Sára Němečková: Z takovýho množství žehliček mám úzkosti, decka vína ale byla solidní. 2/5

Na Vinohradech jsme ještě chvíli zůstali, neboť jsme se přesunuli do Termixu. Kdo tam nezpíval na bedně, jako by nebyl. Jinak ale není moc o co stát. Cítíte se totiž, jako kdybyste si uspořádali party v garsonce, na kterou přišlo 200 lidí. Pořádně trsnout na Beyoncé lze jen v bujné představivosti.

Termix a naše hodnocení:

Jan Škoda: Cítil jsem se jako zaklíněná paní Zdena z reportáže TV Nova. Zaklíněn jsem nebyl pod kořenem, ale mezi buznama, nemohl jsem se hnout a ztratil jsem řeč. Zahřívalo mě teplé pivo. 2/5

Pavel Bicek: Dobrý pro kluky, co mají rádi zpocenou tlačenku a nemají na Pohodu. 2/5

Ania Cingrošová: Peripetie u vyhazovačů. Tašku do šatny. Kabelku můžete. Bundu do šatny. Tašku do kabelky můžete. Bundu do kabelky nemůžete. Brašnu do šatny. Nebo ven!

Sára Němečková: Vyhazovač na lekci ke Špačkovi! Bod navíc za nahý kluky a za to, že holky nečekají na záchod. Horší je, když zabloudíte do darkroomu.

Z potu, který vyteče na Termixu, by se dala půl měsíců zavlažovat Demokratická republika Kongo, usušit jsme se proto vydali do sousedícího Saints. A tam spokojenější být nemohli. Pavel, Sára a Ania.

Saints a naše hodnocení:

Jan Škoda: Nuda, nuda, šeď, šeď. 3/5

Pavel Bicek: Roztomilé. Bez fotek penisů, bez leseb, co se nebaví s nelesbama, pouťová světla neblikají do očí. Lidi nejsou v tenzi. 5/5

Ania Cingrošová: Krása. Anglicko-americké prostředí, známí lid, dobrý playlist, útulno.

Sára Němečková: Útulno, jen na genderově nerozlišených toaletách je načůráno. 5/5.

Jít pěšky z Vinohrad na Národku se ukázalo jako příliš velká daň za něco tak nevkusného a ulepeného, jako je klub Friends. Jako bychom to nevěděli. Uvnitř nás čekalo klasické defilé rachitických buzen, kterým se na parketu splašily čakry a ještě jim fag hags sdělily, aby si sundali tričko. Hraje se tu to, co hráli na Evropě 2 před třemi lety. Waka waka NE-NE!

Úderná jednotka. Zleva Honza, Sára, Ania a Pavel.

Úderná jednotka. Zleva Honza, Sára, Ania a Pavel.

Friends a naše hodnocení

Jan Škoda: Vyšeptalý buzinec, kde točí nedobrý pivo a kde je víc loudilů než v místnosti Sex a neřesti na xchatu. 2/5

Sára Němečková: Stříkající pot, polystyren, nedýchatelno. Pašování kabátů. Ale když zavřou v qcafé, není moc jiných možností. 3/5

Když už jsme na Národce, měli bychom zmínit i místní gay pupek světa, totiž qcafé. Podnik se rychle etabloval mezi stálice na pražském klubovém nebi. Teď nemyslím stálice typu Hanky Zagorové. Qcafé je progresivní a na úrovni a na vodítku tam nedrží Štefana Margitu. Jinak tu ale potkáte skoro všechny, od studentů sdružených ve spolku Charlie a čile debatujících v nekuřácké části, přes člověka, kterému ve filmu Doktor od jezera hrochů Zdeněk Troška ošetřoval natržené hýždě, až po reportéra Blesku, kterému z hýždí Ornelly koukají už jen nožky. Jsou tu všichni. I uchošťoury na toaletách. A nešlo by ani nic vytknout, nebýt občasného bordelu v účtech.

Qcafé a naše hodnocení:

Jan Škoda: I kdyby dovnitř vešel Zdeněk Srstka křížený s Aťkou Janouškovou, všichni u všech stolů se otočí směrem ke dveřím. Je to zákon. 4/5

Pavel Bicek: Myslím, že se nám rozšiřuje qcentrismus! Čekal jsem, že po výbuchu v Divadelní ulici vyjde na colourplanet.cz zpáva, že gayové v qcafé popadali z parapetů. 3/5

A co vy? Kam chodíte nejraději vy? Napište nám to do komentářů.

Jan Škoda

Reklamy

4 thoughts on “Termix? Dobrý pro kluky, co mají rádi zpocenou tlačenku! Mezipatra si vyšla na tour po gay klubech.

    • V Brně chodíme leda tak do Áčka, který už nám stejně přestěhovali. Podniků je tu víc, ale nejsme holt tak sofistikovaní jako vy v Práglu, chybí nám kupní síla. Gay barů jako takovejch, kde se dá tancovat, je sotva pár a mimo ucházející Depo v centru jsou buďto z ruky (U Richarda) nebo pro starce (Dave’s Club, H42) a nebo čistě pro pány (Fabrika nebo nedej bože Gibon). Ženský se teď dočkaly vlastního baru v podobě Mescalita, kam ale stejně poušít slintající heteráky.

  1. Já mám nejradši právě Qcafé. Nekuřácká část je zařízená velmi stylově a útulně. Hudba neřve, takže člověk slyší, co říká. Obsluha je velmi milá, nabídka koktejlů za rozumnou cenu. Dělají dokonce i sypané čaje. Polévky se sendvičema jsou delikatesa.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s