„Tam bylo lidí, že jsme se málem ušlapali!“

Tak jsme to odstartovali. S Urxin Sisters. S hrdinkami zahajovacího filmu Stellou a Dot. S moderátorkou ceremoniálu Irenou Kristekovou. Ale především s vámi. Lucerna totiž na Zahajovací party 13. Mezipater praskala ve švech. Kolik že přišlo lidí? 600? 700? V Kavárně Lucerny nebylo k hnutí a přes kouřové clony toho nebylo ani moc k vidění. Nebo bylo? Zahájení přehlídky se slavilo až do brzkých ranních hodin. Slavil i mezipaterní tým, nic jiného mu koneckonců nezbylo. Mezipatra spatra se dnes ráno vybraných členů týmu zeptala na dojmy z tohoto opulentního mecheche. Názory se různí, stejně jak počty litrů zkonzumovaného bílého. A počty vykouřených paklů marlborek. Samozřejmě.

Hlava nehlava? Spíš hlava na hlavě.

Anna Cingrošová, vedoucí Lucerny: Zahájení bylo moc dobrý, zrcadlový! Film byl úžasně vtipnej. Vždycky jsem přišla do kinosálu nakouknout a všichni se smáli. To mě nabíjí. No a na večírku tančil vedoucí produkce Pavel Bicek na jednom mém kopytu, tj. v botě s podpatkem. Víc si asi nepamatuji.

Pavel Bicek, vedoucí produkce: Moje dojmy ze zahájení? S Cingrošovou jsme měli smažák z Václaváku. Všechno dobře dopadlo. Měl jsem hroznej stres. Aleš řekl, že díky mně jsme měli nejhladší zahájení ever. Já tam udělal nejvíc práce. (Můžeš mě v tom blogu ještě víc vychválit prosím???). Byli tam samí teplouši.

„Díky tobě máme nejhladší průběh zahájení ever,“ říká šéf Aleš vedoucímu produkce Pavlovi

Aleš Rumpel, ředitel festivalu: Diváky moc bavil ceremoniál se zrcadly, obnaženými muži a herečkou Irenou Kristekovou v úžasné róbě. Film provázely salvy smíchu nebo se mu aplaudovalo. Když jsem odcházel ve čtyři ráno, party ještě pokračovala. Je třeba říkat víc?

Juliána Silvie Slivoňová, výkonná produkční: Honzo, já jsem se včera opila jak dobytek, to je můj dojem ze zahájení.

„Toč ty buzny!!!“

Kamila K. Hlochová, tajemnice poroty: Asi teď nemám uplně střevo, co kdybych poprosila o dojmy z večera porotce, to by bylo zajímavější?

Anna Voňavková, PR manažerka: Tam bylo lidí, že jsme se málem pošlapali! Rozhodně víc než loni, hlava na hlavě.  A zahajovací film se fakt líbil, bavilo mě, že lidi během projekce tleskali hlavním hrdinkám. A hodně se o filmu bavili i na navazující party – dost se jich přiznalo, že zaslzeli. Místy oblačno se líbilo jak lidem, kteří spíš chodí na dokumenty, tak těm, co se třeba včera vrátili z projekce Skyfall. Myslím, že programový tým fakt zabodoval.

Dívky u akreditačního stánku se neflákaly. Ani nemohly.

Martina Štruncová, produkční ceremoniálu: Ceremoniál byl magický, kladli jsme důraz na jednoduchost a stručnost v kombinaci s mystikou vizuálních efektů a erotickým napětím. Diváci byli spokojeni a o to šlo v první řadě.

Jiří Markvart, new media and Facebook guy: Celá Lucerna byla provoněna slavnostní atmosférou. Na každém z našeho štábu bylo poznat, jak se těší, až začnou měsíce příprav vrcholit a festival se konečně rozjede na plné obrátky. A pak to vypuklo. Úvodní film Místy oblačno dojímal i rozesmíval. Ukázalo se, že to byla výborná volba. Všichni, ať už se zdrželi na následné párty, nebo ne, domů odcházeli se skvělou náladou a plni příjemných zážitků. A to jsme teprve na začátku.

Lucia a Anna známé z minulého příspěvku a člen poroty, kterého blogger Honza zatím nezná. Je to trapné?

Anna Purkrábková, programová koordinátorka: Moje dojmy? Skvělá atmosféra, lidé tleskali během filmu, party až do rána, přeplněná kavárna plná bavících se návštěvníků. Moc moc dobrý.

Michaela Mladá, vedoucí Světozoru: Já jsem si skoro ani nevšimla, že začala party. (chichichi) Pořád bylo třeba něco doladit a dozařídit. (chichichi) Ale najednou byla půlnoc a já jsem stála s vínem v ruce uprostřed parketu a nešlo to zastavit. Na baru se mi nějaký slečny (potvory) smály, že i přes mojí štábovku a urputný výraz mě obsluha úspěšně přehlíží a můj zjihlý pohled při každém pohledu na víno za barem ignoruje.

Koordinátorka třicítky dobrovolníků Bára (vlevo) koordinuje vedoucí Světozoru Míšu. Bude v tom víno.

Dana Machajová, koordinátorka doprovodného programu, spolu s Kristýnou Holubovou DJ na party (Urxin Sisters): Mezipatra jsme zahájili úspěšně, v hojném počtu, bujaře tancujíce až do rána. Každopádně počítejte s tím, že Zahajovací večírek byl jen trénink na celé mezipatření. Vidíme se hned v sobotu na Paris Burns. Děkujeme. We love you always forever.

Tak.

Také se vám naše zahajovací party líbila? A na co se těšíte teď? Odpovězte si na to klidně v duchu, nemusíte hned taky všechno komentovat.

Hlavně přijďte na Mezipatra.

A sledujte blog. Už brzy tu totiž přistane překvapení. Od externí autorky.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s